Garanti & İptal & İade

GARANTİ; Aldığınız her ürün, Anneruhu.com garantisi altındadır.
 
anneruhu.com'dan alışveriş yapılan tüm ürünler satıcı firma garantisi altındadır.
İlk alımda ürün arızalı, hatalı olduğu tespit edilen ürün direkt firma tarafından geri iade alınır. Bu tür firma hatalı tüm ürünlerin kargo bedeli firmamız tarafından karşılanır.
İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz. Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait herhangi bir aksesuarın (toka, kemer, kurdele vs.) ürün ile beraber iade edilmesi gerekmektedir.
 
DEĞİŞİM ŞARTLARI
Değişim hangi şartlar altında gerçekleşir?
Firmamızdan aldığınız kişiye özel ürünler(Mevlüt takımları, doğum günü ve diş ve yaş ürünleri) hariç tüm ürünlerde değişim yapılmaktadır. Değişim nedeni üründeki bir hata ise değişimlerdeki kargo ücretleri tarafımıza aittir. Farklı bir nedenle değişim yapılacaksa ilk değişimde kargonuz ücretsiz diğer seferlerde tarafınıza ait olacaktır. Değişim yapılabilmesi için alışverişiniz şu şartları barındırmalıdır.

- Teslim tarihinden itibaren 14 güniçerisinde ürünü faturası ile birlikte tarafımıza göndermelisiniz.
- Ürüne herhangi bir hasar vermemelisiniz.
- Ürünü tüm aksesuarları ile birlikte göndermelisiniz.
- Ürünün yıkanmamış ve kullanılmamış olması gerekiyor.
- Değişim formunu doldurmalısınız.
 
İADE ŞARTLARI
 
İade süresi kaç gün?
Genel olarak satın aldığınız ürünleri, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilinirliğini bozmadan, etiketli olarak teslim tarihinden itibaren ondört ( 14 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

İade şartları nelerdir?
İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.
• Ürünün faturası,
• İade formu,
• 14 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
• Kişiye Özel Ürünlerde ayrıca Özel gün kıyafet ve aksesuarlarında iade kabul edilmemektedir. 
anneruhu.com'a iade için gönderilen ürünler incelenir ve ürünün hasarsız, kullanılmamış ve eksiksiz olduğu tespit edildikten sonra iade kabul edilir. Ürünün kullanılmış olması, teslimat kapsamındaki aksesuarları ve yardımcı ürünleri, ambalajı olmaması halinde iade kabul edilmez.
İadenizin kabul edilmesinin ardından iade bedelinin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler ve havale ile yapılan ödemeler en geç 3 iş günü içerisinde hesaba yansımaktadır.

Nasıl iade edeceğim?
Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi bu sayfadaki ürün iade formunu doldurarak tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Teknik departmanımız tarafından iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen iade formunu doldurarak ürünü Yurtiçi Kargo ile tarafımıza gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. Yurtiçi Kargo ile yaptığınız gönderimlerde sizden herhangi bir kargo ücreti alınmayacaktır. Kargo ücreti iade işlemi yapılırken düşülecektir. Diğer kargo firmaları ile yapılan gönderilerin ücreti gönderen kişiye aittir. Karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. Teknik servisimize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.